Грофот оние пронајдени на брегот на непознато суштество, страшно од долг!

5-16121916040G01 подводниот свет сè уште е еден од најголемите мистерии во светот.
Дури и ако ние ги користат напредна технологија и високо-квалитетна опрема, ние се уште не е целосно открива подводниот свет на завесата.
Слика: кучешки чудовиште.
Плажа во Сан Диего покажа дека, до сега, никој не знае што е тоа.

5-1612191604315O непознато море чудовиште.
Чудовиште Филипините Коска беше откриен, до сега, научниците не знаат каков вид на животно е.

5-16121916043E56 кучешки чудовиште.
Таа беше пронајдена во Санта Барбара овој мистериозен животните, од нејзиното лице изгледа како куче, но тоа одамна канџи и кратки раце, теоријата врз основа на овие фактори се укинати.

5-161219160516291 Слика: плетенка од островот Сахалин во близина на брегот на непознато животно, неговото тело до седум метри, со остри заби, кој има крзно покривка.
Првичните тестови покажаа дека скелетите не припаѓа на ниту една риба.
Но неодамна, морски експерти на коскената слика преиспитана, се покажа дека тоа е бела коска кит.
Само со долга коса бели китови направам?

5-161219160521a5 огромен око.
Флорида 波姆庞帕诺 плажа најде гигант окото, како на големината на главата на детето, му припаѓа на биолошки непозната.
Научниците шпекулираат дека може да биде голем лигњи или сабјарка око.

5-1612191605262T желка како диносаурусите.
најголема слатководна желка во светот, поради неговата карактеристична појава, што често се нарекува “желка во светот на диносаурусите.”
Најчесто живеат во југоисточниот води САД во реките и езерата, поголемиот дел од времето да остане во водата.
Тежина од околу 80 килограми, а некои мажи дури и околу 100 килограми.

5-161219160532644 Montauk чудовиште.
Montauk Лонг Ајленд, Њујорк област наоѓаат на целата нејзина тело без коса, кожата дебела и мазна, обликот на устата изгледа како клун на птица, забите се многу остри, во подигнати веѓи беше, беше рамна линија насока осомничени уво
објекти.
Претплатниците сметаат дека ова е гнили Raccoon, но оваа теорија се базира на голем број на фактори биле укинати.

5-161219160602444 фаза “морско чудовиште кошмар”.
Од појавата на риба што личи, но со постојните други организми не се исти, како низ времето и просторот од доаѓањето на мистериозно суштество диносаурус ера.
Еден локален ветеринар испитува скали чудовиште е, дека тоа може да биде Атлантскиот есетра.

5-16121916060O06 Кралство Голема Манчестер Рокдајл округ (Рокдајл) на Холингворт Lake (Холингворт езерото) брегот е откриена, повеќе од 1,5 метри во должина, устата му беше покриен со остри заби.

5-161219160612M1 гигант ајкула.
Филипините брегот сега ретки гигант месо од ајкула, плус тоа има низ целиот свет најде 60.
Ова е филтерот се хранат ајкулите крстарење во текот на денот на околу 200 метри FascinationMe длабоко морето, на ноќта дојде на околу 20 метри, ова однесување е резултат на огромна ајкула храна – зоопланктон DIEL вертикална миграција навики.