Долна облека материјал влијаат на либидото глувци, оваа студија, всушност, ја освои “Нобеловата награда”

долна облека материјал влијае на сексуалната желба, на глувчето може да се каже NCTU ах, 2016 година “Иг Нобел” се одржа на Универзитетот Харвард 22. На “репродуктивната науката награда” од страна на крајот научник Ахмед Шафик се глувци неговата 75 различни материјали за да носат гаќи и се најде на…

Свеста на теророт! Американска писателка од авионот два пати, два пати навистина имало “чудни кукла” “кукла”, исто така, купи билет

Што е судбина? Неодамна САД жена писател од Њујорк во Охајо, има две “патници” летови до некој чуден кукла. Интересно, оваа кукла всушност треба да купат билети. американски писател Сара Новиќ зеде кукла слика испратите на Твитер, додека напишете своја сопствена расположение. Добрата вест е дека никој не е до…

Париз партизан предлог, луѓето треба да се “голи парк” ослободување забава!

Повеќето луѓе кои се интересираат во нудизмот во странство, како и облекување не беше блиску до природата, но љубителите Париз често се жалат на недостаток на предвидениот простор да уживаат во “ослободување”. Париз предлог личност “Зелена партија”, за да се определи “гол Парк” во градот Париз, за ​​нудизам може слободно…

Крадците луди овчар, луто целосна 800 овци, портокалово обоен!

Британија Cumbria крадење овци крадец неконтролираното, овчар Пип Симпсон, четири години украдени 300 овци, со цел да се спречи натамошното овци е украдена, тој налутено одлучија да имаат око-фаќање на портокал обоена секоја овца. резултат на тоа, секој може да се види на прв поглед кој тој го покрена овци.…

Беше избоден до 300-годишно девојче смртта на неговиот татко беше фотографиран туристите “, одеднаш се отвори очите,” исплашени од сите присутни!

Мексико Халиско “Катедрала на Гвадалахара” Имаше 300 години од смртта на иконата на телото “Дедо Inocencia”. “Дедо Inocencia” жив е името на еден благочестив христијанин, таа беше и покрај противењето на неговиот татко, решен да стане бегство калуѓерка. По време да си одам дома, татко му бил брутално убиен, а…

Ова е, всушност сопствената среќа … риба скокна во бродот? 2 риболов самото место здрвена

некои луѓе се толку среќа, пуста желба може да се сретне. Според британски “Дејли мејл” објави неодамна, два риболовците риболов во Панамскиот Канал, чекање, чекање, одеднаш долг sailfish непоканети, дури и самиот скокна во бродот. Оваа сцена вклучува две риболовците на самото место да се види Cigar Store остане. По…

пред 2 години по своето куче истрча на дворот водат за исчезнати, а сега тој го отвори 560 километри “, а кучето само разделени со врата.”

во 2012 година, живеел во Julio (Хулио) Оклахома Сити со неговиот брат Сем (Сем) за купување на 8-недела-стар Велика Дане “Дјук”. Хулио со Дјук наскоро станаа најдобри пријатели, секој ден да играат заедно. Бадник во 2013 година, Хулио, како и обично, ја отвори вратата за војводата да се излезе да…

По автомобил бил запрен од страна на полицијата Луд залак раката крварење, и таа е дури и поголем од зомби плунка исто така страшно!

полицијата е многу опасна работа, тие не мора да значи треба да се наплаќаат напред секој ден, дури и ако само за да се провери полагање возила, исто така може да бидат повредени. Мемфис, Тенеси, 38-годишна жена Дејтонскиот Sm кога cigarettes store о возење по патот, бидејќи плочата лиценца истече…

Британецот во посета на гонет куќа, сосема неочекувано шут за најнасилните “Дух”!

Британец Пит Boulton и пријатели пред Роб Хјуз, го посети Западен Јоркшир со опседната куќа и да фотографирате. неочекувано заробени најнасилните злите духови на Европа “Црна Монк”, го направи изненаден. Boulton во јуни оваа година, и пријатели Роб Роб Хјуз дојде да го испита на опседната куќа во посета, кога…

Таа отиде во посета на мртвите мачка, се осврна и на милиони луѓе се магична сцена

многу луѓе прво искуство на животот и смртта, треба да се одржи во своите домашни миленици. Иако јас не го разбираат животот и смртта, но кога нивната сакана миленичиња поради болест или принудени да ги напуштат своите лоши момент, срцето на секого е тагува. и сите мали девојка во светот,…