По смртта, телото што е употребата? Се уште има луѓе кисела леш …

Според обичајот, кога некој ќе умре телото како да направам? Постојат обично два избора: погреб и кремирање. Очигледно, во текот на историјата, некои умреле не е во ковчегот. Дека нивните тела ќе биде како да се справи со тоа? Еве да ви кажам за трупот е најлудата работа. трупови стане…

Момче заробени ѕид соседи за помош од три дена да се игнорира, и конечно “спасени со пеење”!

Нигерија Ондо држава бизарен инцидент се случи. Таа започна како соседи некој чуден звук дојде задниот ѕид, иако тоа стана како сениште заговор соседи главен на разговор, никој не сакаше да ја видите. До паѓањето на ѕидот пеење, соседите почнаа да се чувствуваат не е сосема во право, таму, не…

Гепард спиење перница секој ден, па ајде службеник мачката лопата измет премногу му завидува на роб

и мачки може да биде бесконечно блиску до сон мачка роб господар. Јужна Африка Гепард конзервација парк “Гепард искуство” волонтер Dolph C. Волкер живееле на мачка роб завидувам на живот. Таа ноќ тој отиде да спие гнездо гепард, голема мачка не само што не го стави надвор, а исто така…

неговото достигнување беше мајка на подигање на ѓубрето бере надвор! Мама беше толку лоша што само стави сок од портокал се применуваат на лицето

кој глуми во филмот Имоу е “Татко ми и мајка ми,” копното актер Honglei, пред нас е сериозна слика олигонуклеотиди јазик. Но, 46-годишниот на 8 Кина Златен орел ТВ Арт фестивал, три пати добитник беше затворена кога солзи, затоа што мислата за смртта на мајката. 1970 година, Honglei роден во…

Човекот што употребуваат дроги се глуми себеси во мускулите чудовишта, супер девојка поддршка!

САД 282 фунти мускулест 18-годишниот почна да ги хормони и стероиди за одржување на мускулите на телото. Пијана возраст од 15 години за прв пат да учествува во бодибилдинг натпревари, но заврши губи. Откако се започна земање стероиди, тогаш само 18 години. Во моментов 45 години, под контрола на дрогата…

Грофот оние пронајдени на брегот на непознато суштество, страшно од долг!

подводниот свет сè уште е еден од најголемите мистерии во светот. Дури и ако ние ги користат напредна технологија и високо-квалитетна опрема, ние се уште не е целосно открива подводниот свет на завесата. Слика: кучешки чудовиште. Плажа во Сан Диего покажа дека, до сега, никој не знае што е тоа.…

Син на починатиот со бракот на духот, во рамките на подготовките за погреб ковчегот одеднаш се слушна звукот на мавташе … ..

во Кина, многу места уште е зачуван духот брак на овој древен обичај, и двајцата родители ќе се поради некоја причина сираче момчиња и девојчиња одржа церемонија, и конечно погребан заедно како маж и жена, така што само на духот на партнер, не се направи чифлици нарушен. Во јули оваа…

13-годишно девојче е групно силувана од 7 луѓе и присилна проституција клиенти не може да им помогне на полицијата!

лишен од човештвото! Шенжен појава на терористички сексуален напад случај, на полето на повеќе од 13-годишно девојче беше групно силувана тинејџер, исто така, бил претепан и присилна проституција, живее живот на живата смрт. Се додека еден ден, девојката се сретна со еден љубезно клиенти, брзо плукаат факти, клиенти сакаат да…

По смртта, телото што е употребата? Се уште има луѓе кисела леш …

Според обичајот, кога некој ќе умре телото како да направам? Постојат обично два избора: погреб и кремирање. Очигледно, во текот на историјата, некои умреле не е во ковчегот. Дека нивните тела ќе биде како да се справи со тоа? Еве да ви кажам за трупот е најлудата работа. трупови стане…

Во прилог на подесување дами, антички женско лице се уште царот ги обезбедат овие услуги ….

палата женски службеник е посебна група, е помалку познати низ целиот свет. Женски Евнух офицер, исто така познат, се однесува на постарите дами, постојат одредени производи ранг, плата и лиценцирани, кој е на суд, а во исто официјален претставник. Менаџментот е одговорен за пониско ниво на дамите, обука на новата…