Подигање бебе за многу години , тој открил дека неговата сопруга извршиле вештачко оплодување за спермата поранешен дечко

универзитетски предавач тужеше неговата поранешна сопруга, тврдејќи дека 83.500 фунти, бидејќи таа беше во вештачко оплодување со помош на спермата поранешен дечко. Предавач рече дека неговата поранешна сопруга му рече дека таа го родила бебе епрувета бил биолошки дете. По неколку развеле, тој, исто така платиле илјадници фунти алиментација. Татковство…

Шведската 13 -годишната девојка била силувана , судски силувач е виновен, бидејќи таа изгледа многу зрели

13-годишната девојка била силувана, но силувач беше ослободен бидејќи девојката изгледа зрели од реалните возраст. Овој шведски девојка има овој 27-годишен маж поднесе жалба на пресудата, но оваа недела бил истеран од судот, бидејќи власти би нејзиното тело зрели, мажите не можат да им суди на нејзината возраст. Пресудата, така…

Сурфај заедно спортисти татко со 9- месечно бебе

Според извештајот на американскиот Асошиетед прес, со име Хорхе • Dila Duo сурфер со само 9 – месечен син на плажа со сурфање во Порторико , и употреба на апаратот за да снимите движењето на реакцијата на бебето. Потоа ќе го сподели видео на интернет , со што корисниците на…

Пред четириесет илјади години , научниците извлечена ДНК или клонира мамут воскресение

Да се ​​направи мамут врати во живот, тим од научници од многу земји има клонирање, воскресението веќе исчезнат мамут клучен чекор, пред мамут 3.000 години тие биле пронајдени во Сибир 40.000 тела за да се извлече со висок квалитет DNA клуч основа за клонирање. 16 март тим од експерти на…

79 -годишниот чичко Модна недела модна писта , оваа бројка оваа област гас Спајк мал месо брод

1, Кина Меѓународната недела на модата неколку дена на предната страна, мора да се сеќавам оние облечени во североисточниот дел на ватенка девојка цвет или дека некои луѓе се плашат од неа. Дали имате тивко во аголот неколку прсти, со чувство на минување на времето, сè повеќе се прочита овој…

Жена болен долго “брада ” маж охрабруваат бради

Според странските медиуми, Ана Лиза Женската САД и нејзиниот сопруг неодамна да ја прослават својата петта годишнина, тие, исто така, планира да сними група слика на Мими. Да се ​​екстатично во овој момент, таа мора да се соочуваат со животот во многу тежок избор, кои го прават тоа многу болно.…

10- годишно момче тврди дека во 1930 година тој бил реинкарнација на холивудскиот актер

САД Оклахома Државниот 5-годишно момче, инсистираше на тоа дека нивното минато е холивудски актер, мајка му не веруваа, но е пронајден потврда, целосно во согласност со фактот дека синот, а содржината е многу детален, а не како глупост. момче по име Рајан Hammons 4 години тој почна да се возела…

Австралија пијалак дама продаваат плацентата направи $ 40 чаша

според австралиската мрежа на 12-ти, неодамна, во Сиднеј, Австралија, некои од побогатите населби, меѓу домаќинките тргна нов тренд на јадењето на плацентата, тие ќе направат постпартална плацентата во витамин капсули да се земе, или директно во пијалак како ужинка, за додатоци во исхраната. Според извештаите на локалните медиуми, 38-годишниот пренатална…

Британија совршен круг кокошката јајцето, го продаде $ 700

кога кокошката наречен “пинг-понг” (пинг понг) е совршено круг јајце, неговиот сопственик Ким Бротон беше шокирана. толку совршено круг јајце е многу ретка, па Ким одлучи да го искористи целосно, таа ќе се заокружи Fengyun јајца ставен на продажба на eBay и да видиме колку луѓе може да предизвика загриженост.…

Австралиската полиција бара жена незадоволни со директен копаат млеко “пука млеко”

26- годишна жена во Перт, Австралија на 24-ти поради случајот Ерика Leeder во трговски центар во неа беше уапсен назад во полициската станица и побара од неа да му се одземе пребарувања. Leeder изгледа способен да носат облека , но кога таа одеднаш стегна градите, лицето кон полицаец застрелан млеко…